2013. július 18., csütörtök

~Tiffani szemszöge~
-Héé!-kiáltott utánam aki felsegített-Mi a neved?
-Hmm?-fordultam meg így hátrafelé mentem.
-Mi a neved?-ismételte meg a kérdést.
-Tiffany!-kiáltott rám Aron a hátam mögül.
-Jézusom!Aron már megmondtam hogy ne hozd rám a szívbajt.-vágtam tarkón,majd adtam az arcára egy puszit.
-Hali srácok.-intett a három srác felé akit most hagytam ott.
-Na mentem órára.-puffogott a kis szöszi aki nekem jött.
-Gyere baby bemutatlak nekik.-vigyorgott Aron.
-Lassan kezdődik az óra.-kuncogtam.
-Úgy csinálsz mint ha érdekelne.-fogta meg a kezem és húzott maga után.
-Jogos.-vontam meg a vállamat és mellé mentem majd kivettem a kezem az ujjai közül.
-Ő Baekho és ő pedig JR.-mutogatott-Srácok ő pedig Tiffany.
-Csövi megint.-intettem vigyorogva.
-Na srácok nála vagányabb csajt nem ismerek.-kuncogott.
-Ne fényezz.-ütöttem vállba.-Mellesleg van kedved ellógni harmadik óra után?
-Már a harmadik óra után?-nézett rám tág szemekkel Baekho.
-Ja.Majd szerinted itt fogok punnyadni?-forgattam a szemeimet.
-Nekem dogát kell írnom.-tört le Aro-Tudod ami neked négyesre sikerült.
-Ja matek?Az könnyű.Simán megírod nyugi.-mosolyogtam rá nyugtatóan.
-Köszi.-mosolygott vissza.
-És te?-fordultam a JR-nek nevezett tag felé.
-Naná.Veled béby bárhová elmegyek.-kacsintott-Persze ha ki tudlak engesztelni.
-Azt majd még meglátom.-kacsintottam rá és elintudltam újra a terem felé amiben már a tanár nagyban tartotta az órát.
-Vigyázz vele.Bajt hozhat rád.-hallottam Baekho hangját.
-Nem érdekel.-válaszolt neki JR.Benyitottam a terembe Aronnal a sarkamban és mentem a szokásos asztalom felé a hátsó padba.
-Miss.Yang nem akarna egyszer időben beérni az órámra?-kérdezte a tanár.
-Várjon had gondolkozzam.Nem!
-Maga sosem fog megjavulni.-nyitotta ki a naplót.
-Nem is akarok.-vontam vállat és felpakoltam a mellettem lévő szére a lábaimat.
-Aron kérlek ülj Miss.Yang mellé és szólj ha megjavult.
-Igen Mr.T.-állt fel Aron és jött a mellém majd megállt a szék mellett-Vidd innen a lámad mert a végén ráfolyik a nyálam.
-Igen Mr.T-gúnyoltam ki miközben levettem a lábaimat és elnevettem magam.
-Kuss.-csapott a combomra.
-Akkor kussolok amikor akarok.-nevettem megint és felpakoltam a lábaimat az ölébe amin meglepődött nagyon.Láttam hogy a szemei végig futnak a térdzoknimon egészen a szoknyám aljáig.Majd a szemembe pillantott és elvörösödött.A további két óránk hamar eltelt és kicsöngetéskor szedtem össze a cuccaimat.
-Tuti nem fog ellógni.-nevettem Aronnak.
-Majd meglátod.Ugyan olyan hülye mint te.
-Meg mint te.-csíptem meg a hátsóját.
-Au.-dörzsölgette a csípés helyét,mikor kiléptem az ajtón nagy meglepetésemre JR ott állt a táskájával a vállán.Végigmért engem majd Aronra pillantott aki még mindig dörzsölgette a farát.Felvonta a szemöldökét.
-Azt mondta hülye vagyok.-vontam vállat.
-Mond hogy nem volt igazam.-vágott a hátsómra.Én pedig reflex szerűen tarkón vágtam.
-Neked sosincs igazad.-nevettem-Mivel mindig nekem van.
-Na ezt majd éneken megbeszéljük.Előre szólok kihívlak egy rapp párbajra.-fenyegetett.
-Szólj ha meg kell ijednem.-nyomtam puszit az arcára.
-Most.
-Huhh.-kaptam a szám elé a kezemet és kitágítottam a szemeimet.
-Jó kis színész.-vigyorgott.
-Mehetünk?-kérdezte Jr miközben megfogta a derekamat.
-Ühüm.-bólintottam.
-Ha keresnének a tanárok üzenem nekik pukkadjanak meg.
-Átadom.
-Na gyere te kis vadmacska.-fogta meg a kezemet JR és húzott a kijárat felé.Ott a portás srác elég tág szemekkel nézte ahogy JR húz maga után.
-Hali.-intettem neki.Ő csak intett de hang nem jött ki a száján.-Hová megyünk?
-Hová szeretnél?-állt meg a diák parkolóban.
-Nem tudom.-gondolkoztam el-De nekem vissza kell érnem a húgomért a nyolcadik óra végére.
-Nyugi visszahozlak addigra.Vagy lehet elrabollak és soha többé nem adlak vissza.-nézett rám gonoszul.
-Ahhoz azért nem csak szavak kellenek.-nevettem rajta.
-Éhes vagy?-húzott a kocsija felé.
-Nem nagyon.-vontam meg a vállamat.
-Akkor gyere megmutatom hová szeretek járni.-míg ő beszállt a vezető ülésbe én beültem az anyós ülésre.Egy kis étterembe vitt aminek hatalmas ablakai és egy hosszú pultja volt.A pultból nyílt néhány ablak ami a konyhába vezetett.Leültünk az egyik hatalmas ablak elé hogy lássuk a járókelőket.JR velem szemben foglalt helyet.Én miközben néztem és megfigyeltem mindent,JR végig az én reakcióimat kémlelte.
-Mi az?-néztem rá és oldalra fordítottam a fejemet.
-Semmi.-kuncogott-Mit kérsz?-tolta oda nekem az étlapot.
-Uhm.Nem tudom.-nyitottam ki-Te mit ajánlasz?-sandítottam rá.
-Én a hamburgerükért és a palacsintájukért vagyok oda.-vigyorgott.
-Hmm.-futottam át a szemeimmel az ajánlatokat hotdogok,hamburgerek,palacsinták tömkelege,üdítők,kávék.-Szerintem én egy nutellás palacsintát kérek sok tejszínhabbal és eperrel.
-Jó választás.Én szerintem vegyítek.
-Hogyan?-tettem le meglepetten az étlapot.
-Elmondom.-állt fel és ült át mellém és közel csúszott.-Ebből a két palacsinátból csinálnak egyet.-mutogatta az étlapon.
-Ééééértem.Én tuti ebből és ebből csinálnék egyet.-mutattam két fajta hamburgerre.
-Érdekes ötlet.-gondolkozott el majd intett a pincérnek.
-Jó napot.Mit hozhatok?-mosolygott rám a pincér srác.
-Egy nuellás palacsintát kérek sok tejszínhabbal és eperrel.-mosolyogtam vissza.A pincér srác elég helyes.Égnek meredező barna haja és nagy barna szemei vannak,arca akár egy angyalé és látszik hogy az ing alatt az izmok feszülnek.
-Én egy nutellás és túrós palacsintát kérek sok tejszínhabbal és csokireszelékkel.-nézett szúrósabban a srácra,amit nem nagyon értettem.
-Inni hozhatok valamit?-nézett kissé meglepedten JR-re.
-Egy colat kérek.-mondtam miközben én is JR-re néztem.
-Én is.
-Már is hozom.-villantotta rám féloldalas mosolyát,majd elment.
Én JR felé fordultam egy kicsit és néztem milyen gilkoló szemekkel méregeti szegény srácot.
-Mi a baj?-kérdeztem tőle miközben megérintettem a vállát.
-Irritál ez a gyerek.-nézett rám.
-Szerintem kedves.-mosolyogtam rá.
-Inkább egy görény.
-Hagyd már.-mosolyogtam megint és vállal egy kicsit meglöktem.-Ne legyél gonosz vele.
-Oké nem leszek vele gonosz.-mosolygott féloldalas mosollyal amitől azt hittem helyben meghalok.
A pincér pedig visszatért a kért italokkal és a palacsintákkal.Mikor letette elém,egy szalvétát is adott amibe a villámat csomagolta.JR-nek nem volt ilyen szalvéta.Mielőtt hátat fordított rám kacsintott majd elment a többi asztalához.Én kicsomagoltam a villámat és egy kék tintafoltra lettem figyelmes rajta.Mikor szétbontottam egy virág rajz és egy mondat fogadott rajta -"Eljössz velem egy randira?Igen.Nem."A szemem sarkából láttam hogy JR is elolvasta és gyilkos szemekkel nézte a srácot és a levelet is.Inkább letettem a tányérom mellé a szalvétát és inkább elkezdtem enni a palacsintát.Mikor az első falatot bevettem a számba kicsit tejszínhabos lett a számígy JR elnevette magát.
-Mi az?-kérdeztem tele szájjal?
-Semmi.-kuncogott megint majd letörölte a szám sarkáról a tejszínhabot majd lenyalta az ujját.
-Hmm?-nyújtottam felé a villámat amin egy falat palacsinta volt.Kinyitotta a száját én pedig mikor bele tettem a villát kicsit összekentem tejszínhabbal.
-Héé.-nézett meglepedten és elvigyorodott.
-Te is kinevettél.-kuncogtam.
-Akkor most nyald le.-vigyorgott kajánul és tartotta a szája szélét.Én egyre közelebb és közelebb hajoltam s majd mikor már teljesen közel kerültem hozzá megszólaltam.
-Szeretnéd mi?-kuncogtam.
-Na várok.-nézett a plafonra.
-És mit kapok cserébe?-kíváncsiskodtam.
-Csináld már.
-Oké.-vontam meg a vállamat majd közel hajolva lenyaltam a szája széléről a tejszínhabot.-Most már jobb?-kuncogtam.
-Nem.-mondta majd megcsókolt.A csókja akár a tüzes vas,mint a még mindig lángoló szén,de még mindig lágy akár egy joghurt.-Most már jobb.-mondta és a féloldalas mosolyát villantotta felém.
-Wao.-mondtam de most én csókoltam meg.Nem hiszem el hogy ennél jobb csókom nem volt.Mikor eltávolodtam tőle láttam hogy a szemei izzani kezdtek,majd szépen lassan lenyugodtak.
-Hűha.-mondta.Ezek után beszélgettünk és szépen lassan megettük a palacsintákat.
-Lassan vissza kéne mennem Reitáért.-néztem meg a telefonomon az időt.
-Menjünk.-állt fel és húzott magával.Odaszólt a pincérnek.-Üdvözlöm a nagy nénémet.
-Rendben.-húzta a száját a srác.-Viszlát.
-Viszlát.-mondtam mosolyogva majd JR húzott ki az étteremből.Kinyitotta nekem a kocsi ajtaját majd ő is beült.
-Mennyi az idő?-kéredezte.
-Kettő óra harminc.Miért?
-Akkor még van időnk.-mondta majd megfogta a kezem és indította a kocsit.
Még éppen időben értünk oda mert a húgom pont akkor ért oda a kocsinkhoz.
-Holnap találkozunk.-mosolyogtam rá.Kiszálltam a kocsiból majd átmentem a sajátomba.-Milyen napod volt?-kérdeztem Reitát.




Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése