~Reita
Szemszöge~
Nővéremmel
és anyámmal költöztünk Seoulba mivel anya itt kapott állást..
Nem a legjobb iskolába lettünk beíratva.. de nekem az a fontos az
egészben hogy a nővéremmel legyek.. Nem tudok olyan könnyen
beilleszkedni egy új környezetbe.. Jegyeim viszonylag jók.. így a
többiek kinéznek az osztályból..