2013. június 13., csütörtök

~Reita Szemszöge~
Nővéremmel és anyámmal költöztünk Seoulba mivel anya itt kapott állást.. Nem a legjobb iskolába lettünk beíratva.. de nekem az a fontos az egészben hogy a nővéremmel legyek.. Nem tudok olyan könnyen beilleszkedni egy új környezetbe.. Jegyeim viszonylag jók.. így a többiek kinéznek az osztályból..
~Tiffany szemszöge~

Tiffany vagyok és most költöztünk Korea-ba kishúgommal Reitával.A mi családunk nem teheti meg hogy elit iskolába járasson minket így egy elég gyér köziskolába íratkoztunk be.Igaz húgomnak sem és nekem sem a tanulás a legfőbb motivációnk,de azért a húgom még is csak jobb tanuló mint éné.