~Tiffany
szemszöge~
Tiffany
vagyok és most költöztünk Korea-ba kishúgommal Reitával.A mi
családunk nem teheti meg hogy elit iskolába járasson minket így
egy elég gyér köziskolába íratkoztunk be.Igaz húgomnak sem és
nekem sem a tanulás a legfőbb motivációnk,de azért a húgom még
is csak jobb tanuló mint éné.
Én inkább bajba keveredek.Rengeteg balhém volt,és ez szerintem nem is fog megváltozni.Ezért rúgtak ki a többi iskolámból.A tanárok próbáltak kemény kézzel tartani de nem jött nekik össze.Oké én nem lopok vagy rablok,de lógok órákról,elszökök otthonról,visszapofázok mindenkinek,dohányzom és iszok.Eléggé rossz úton járok.De a szüleink elváltak és anyánkhoz kerültünk.Anyánk itt kapott munkát minket pedig hordozgat mint két válltáskát.Persze a húgom jól kijön anyánkkal de én nem.
Én inkább bajba keveredek.Rengeteg balhém volt,és ez szerintem nem is fog megváltozni.Ezért rúgtak ki a többi iskolámból.A tanárok próbáltak kemény kézzel tartani de nem jött nekik össze.Oké én nem lopok vagy rablok,de lógok órákról,elszökök otthonról,visszapofázok mindenkinek,dohányzom és iszok.Eléggé rossz úton járok.De a szüleink elváltak és anyánkhoz kerültünk.Anyánk itt kapott munkát minket pedig hordozgat mint két válltáskát.Persze a húgom jól kijön anyánkkal de én nem.
-Nem
vihetsz cigarettát az iskolába.-szólt be anyánk az
étkezőasztalnál mikor rágyújtottam.
-Azt
viszek amit akarok,semmi közöd hozzá.-fújtam a rágómból lufit.
-Ne
beszélj így velem.-csapott az asztalra.
-Mert
mi lesz?-vontam fel a szemöldököm.
-Szobafogságba
küldelek.-vágta rá.
-Hahhahhaa.És
azt hiszed hogy az hatni fog?Vagy hogy a szobámba maradok?Ch.Jó
vicc.
-Jó
elég.-mondta Reita.-Gyere Tiff.-fogta meg a karomat és húzni
kezdett az ajtó felé.
-Szia
kicsim.-adott puszit anyu Reitának.
-Szia
anyu.-ölelte meg a kishúgom.
-Szia
Tiffany.-ölelt volna meg.
-Csá.-mentem
el mellette.Felvettem a táskám a vállamra és már az ajtóban
álltam.-Gyere Reita.-mondtam lágyabban a húgomnak.
-Megyek.-kapta
fel a táskáját és rohant utánam.
Beültem
a kocsimba amit még apánk vett nekem és vártam Rei-t.Rei beszállt
az autóba és gyorsan bekötötte magát.
-Nem
kötöd be magad?-kérdezte ma is mint minden reggel.
-Nem.-mondtam
és indítottam a kocsit.-Hoztál magaddal kaját?
-Nem.Ott
maradt a pulton.
-Ott
a táskámban a tárcám,vegyél ki belőle pénzt.-intettem a
fejemmel a hátsó ülés felé.
-Nem
turkálok a cuccaidban.
-Reita.-szólítottam
a nevén aminél általában szót fogad.
-Mennyit
vegyek ki?-kérdezte miközben kinyitotta a tárcát.
-100won
elég lesz?-kérdeztem tőle.
-Még
10 is.-mondta kikerekedett szemekkel.
-Akkor
vegyél ki 50 wont s vegyél annyi kaját amire szükséged van.
-Te
nem veszel?
-Nem
szoktam sokat enni.-mosolyogtam rá.
-Tudom.De
azért veszek neked is valamit.-mosolygott vissza.
-Magadnak
vegyél.-állítottam le a motort.
-Ez
a tanári parkoló.-nézett körbe.
-Mindig
ide parkolok.Nem értem miért lepődsz meg minden nap.-kuncogtam.
Kiszálltunk
az autóból,a tanárok már meg sem lepődtek hogy oda parkoltam.
-Jó
reggelt.-köszönt Reita a portás srácnak.
-Jó
reggelt Miss Yang.-köszönt neki kedvesen.
-Csövi.-köszöntem
neki.
-Csövi
Tiff.-nevetett.
-Hány
órád van ma?-kérdeztem Reitát.
-Nyolc
ha nem raknak be plussz órát.Neked?
-Nekem
kilenc.Majd a kocsiban várlak.-adtam puszit a homlokára,majd
elindultam a termem felé.
-Ha
kilenc órád lesz hogy vársz rám?
-Úgy
csinálsz hugi mint ha nem ismernél.-nevettem.Mikor bekanyarodtam a
folyosón egy srác nekem jött.
-Nem
látsz a szemedtől?-kérdeztem a földön fekve.
-Bocs.-mondta
a srác miközben próbált lekászálódni rólam.
-Erdőben
él.-válaszoltam vissza.
-Ne
legyél ennyire bunkó.-szólt hozzám az egyik haverja aki segített
a srácnak felkelni.
-Ha
nem jön nekem és nem esik rám pont azon a napon amikor szar kedvem
van nem vagyok vele bunkó.-mondtam még mindig fekve.
-Sajnálja
tényleg.-mosolyodott el az a srác aki lebunkózott.
-Neki
semmi gáz,de neked nem felejtem el hogy lebunkóztál.-kacsintottam
rá mikor már felsegített,s elmentem mellette a termem felé.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése